strona facebook
Strona Facebook
29 czerwca 2015
odzyskiwanie danych
Odzyskiwanie danych
30 czerwca 2015

Programowanie

programowanie

programowanie

Programowanie

Programowanie to jedna z kluczowych usług jakie oferujemy w ramach outsourcingu IT. Zajmujemy się tworzeniem, modyfikacją, rozwijaniem oprogramowania.

Usługi programistyczne realizujemy dla platform: Windows, MacOS X, Linux, FreeBSD, Android, Windows Mobile, iOS

Tworzymy oprogramowanie w następujących językach programowania:

  • Python (Django) – dynamiczny obiektowy język programistyczny wykorzystywany głównie do tworzenia aplikacji webowych.
  • HTML / XHTML / JavaScript –  języki służące do tworzenia stron WWW ogólnego przeznaczenia. Często pełnią funkcję komplementarną dla PHP, Python etc. wykorzystywany głównie przy produkcji stron i aplikacji internetowych.
  • C / C++ / C#  – języki programowania wysokopoziomowego o bardzo wszechstronnym zastosowaniu, wykorzystywane zarówno do tworzenia aplikacji,  programowania sterowników urządzeń, po aplikacje webowe.
  • PHP – obiektowy język programowania zaprojektowany do generowania stron internetowych i budowania aplikacji webowych w czasie rzeczywistym. Jeden z najpopularniejszych języków programowania.
  • Java – obiektowy język programowania, doskonałe narzędzie do tworzenia aplikacji na urządzenia mobilne, jak i dużych projektów działających w sieci w strukturze rozproszonej.
  • SQL – systemy bazodanowe MS SQL, MySQL, PostgreSQL, MariaDB, Oracle Database, Firebird.

Kooperujemy również z programistami Ruby, Perl, Asembler oraz programistami specjalizującymi się w programowaniu automatyki, zarówno przemysłowej jak i inteligentnych budynków.