Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron

Skuteczna reklama strony internetowej może zapewnić przewagę konkurencyjną.

Pozycjonowanie stron jest bardzo skuteczną metodą promocji strony w internecie. W porównaniu z usługami płatnych linków oferowanymi przez serwisy wyszukiwawcze, jest to metoda bardzo trwała. Pozycjonowanie pozwala na znaczne zwiększenie liczby odwiedzin strony przy zachowaniu relatywnie niskich kosztów.
 
Sam proces pozycjonowania polega na optymalizacji kodu strony pod kątem wyszukiwarek internetowych i stosowaniu wielu technik mających sprawić że po wpisaniu określonej frazy to "nasza" strona pojawi się na pierwszych miejscach na liście wyników.

Na efekty pozycjonowania trzeba poczekać w zależności od wyszukiwarki w jakiej chcemy uzyskać wysoką pozycję. Czas ten jest od nas niezależny i wiąże się z tym, że od momentu zarejestrowania strony w wyszukiwarce, do momentu zindeksowania strony (czyli faktycznego pojawienia się jej na liście wyników) mija od kilku dni, do kilku miesięcy.

Aby uzyskać informacje na temat ceny pozycjonowania, prosimy o przesłanie zestawu haseł (słów kluczowych), na które chcieliby Państwo, aby Państwa strona pojawiała się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Masz pytanie?