strony wizytówki
Strona wizytówka
13 czerwca 2015
outsourcing it
Outsourcing IT
25 czerwca 2015

Blogi firmowe

blog firmowy

blog firmowy

Blogi firmowe


Zastanawialiście się Państwo w jaki sposób możecie dotrzeć do większej grupy odbiorców i zrobić to w sposób mniej inwazyjny niż tradycyjne formy reklamy?

Blog firmowy to właśnie doskonałe narzędzie do tego celu. Miejsce gdzie możecie się dzielić wiedzą ekspercką oraz w mniej oficjalnej formie prezentować swoje idee, angażować społeczność, budować nowoczesną markę.

Jak pokazują badania Inbound Marketing przynosi wymierne rezultaty. Tworzenie wartościowych, zoptymalizowanych pod kątem SEO (wyszukiwarek internetowych), treści i następnie publikowanie ich za pomocą bloga firmowego (branżowego), skupia uwagę interesującej nas grupy docelowych odbiorców. Możliwości techniczne bloga jak możliwość komentowania, pisania własnych artykułów czy integracja z mediami społecznościowymi pozwala na zbudowanie z użytkownikami trwałej relacji – strategia dojrzewania leadów. Rezultatem jest zwiększenie rozpoznawalności marki, przywiązania klientów i tym samym wzrostem sprzedaży.

Przygotowaliśmy kompleksowe rozwiązanie które pozwoli Państwu profesjonalnie prowadzić komunikację przy pomocy firmowego bloga.  Wspomagamy Państwa na każdym z etapów realizacji, od pomysłu przez realizację, aż po stała obsługę aktualizacje i rozwój.

Kilka zalet naszych rozwiązań:

  • Pozycjonowanie (SEO) – nasze projekty wspomagamy narzędziami które pozwalają na łatwe osiąganie wysokich pozycji w wyszukiwarce,
  • System CMS – zaawansowany, a zarazem prosty w obsłudze system zarządzania treścią,
  • Design – atrakcyjna szata graficzna to dla nas priorytet,
  • Responsywność – nasz blog jest w 100% responsywny, a więc zostanie prawidłowo wyświetlony na małym ekranie smartfona, tablecie czy ekranie HD,
  • Aktualizacje – blogi zawierają mechanizm 1cklick update,
  • Dodatki – kilkaset gotowych modułów rozszerzających funkcjonalność.